פוטופיקסכמה מילים עלינו...

 
פוטופיקס, אשר הוקמה בשנת 2013, מתמחה בעיבוד תמונות והמרתן למדיה דיגיטלית. אנו סורקים מסמכים מכל הסוגים, מבצעים ניקוי פיזי ודיגיטלי, חיתוך, כיול איכותי של הצבעים, שחזור תצלומים ישנים שנפגעו במשך הזמן, יצירת אלבום דיגיטלי, ויצירות מותאמות אישית על פי רצון המזמין.

 

צור קשר

נעים להכיר...שמי אריאן

מאז שהייתי צעירה, אהבתי להתבונן באלבומי תמונות, לחקור את הפרטים של כל תמונה, ולדמיין סצנה המבוססת על האווירה בתמונה. תמונות וצילומים גורמים לי לחלום. במיוחד כאשר הם מציעים סצנות היסטוריות, דמויות, תלבושות, מקומות ואירועים "של פעם".

לישראל הגעתי מצרפת ב -1997. למדתי בטכניון, בביה"ס להנדסאי מחשבים ובמכללה לגרפיקה ממחושבת . במשך עשור צברתי ניסיון בעבודה בבית דפוס ובתחום ההיי-טק. את "פוטופיקס" (PhotoFix) הקמתי בשנת 2013, בכדי לשתף אתכם באפשרויות שפיתחתי מתוך האהבה, הידע והמיומנויות שרכשתי.

תהליך הדיגיטליזציה מאפשר לנו לגלות את הפרטים הקטנים ביותר של תמונה ושל הדמויות בה, ופתאום עולים רגשות שאתם אולי לא מודעים לקיומם. הטיפול בתמונות שלכם הוא פתח והזדמנות לראות עוד פעם ומזווית חדשה, את הזיכרונות ואת השורשים שלכם. כיצד נעבוד? בהתחלה, אנו נפגשים ובוחנים יחד את התמונות שתרצו להפקיד בידי. אחרי בדיקתן והבנת העבודה הנדרשת -רק אז נסכם מה כדאי לעשות. בסיום העבודה, אחזיר לכם את כל התמונות המקוריות.

 

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.